Timber by EMSIEN 3 Ltd BG

Özgür Otomotiv'de, her marka ve modeldeki 10 yaşa kadar araçlarda, Koç Finans' ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi imkanları sunulmaktadır.

Müşterilerin tüm kredi işlemleri Özgür Otomotiv'de bulunan Koç Finans kredi uzmanları tarafından güvenle gerçekleştirilirken; Özgür Otomotiv müşterileri de prosedürlerden uzak, hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.

Müşteri ihtiyaçları belirlenerek kişiye özel finansal çözümler sunulan Özgür Otomotiv Finans sisteminde; koç finans kredi uzmanları, Özgür Otomotiv müşterilerinin beğendikleri araca en uygun yoldan ve en kısa sürede sahip olabilmelerini sağlamakta; kredi başvurularını takip ederek hızla sonuçlandırmaktadırlar.

Özgür Otomotiv'in Koç Finans işbirliğiyle "tek noktadan hizmet" anlayışı sayesinde, müşterilerin beğendikleri araca sahip olabilmeleri için gereken tüm çözümleri Özgür Otomotiv içerisinde bulabilmeleri sağlanmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Araç seçimi ve kredi başvurusu için "Kredi Noktaları" menüsündeki Koçfinans Yetkili Satıcılarıyla temasa geçmeniz yeterlidir.

Paylaşacağınız bilgiler doğrultusunda kredi başvurunuz birkaç dakika içerisinde Yetkili Satıcımız tarafından online olarak Koçfinans’a iletilir.

Başvurunuz, bilgilerinizin Koçfinans’a ulaşmasından itibaren ortalama 30 dakika içinde değerlendirilerek sonuç tarafınıza bildirilir.

Başvuru Aşamasında İstenen Belgeler


Gerçek kişiler için:

  1. İkametgah veya tüketici adına kayıtlı son 3 aya ait telefon, elektrik, doğalgaz veya su faturası
  2. Kimlik Belgesi

 Tüzel kişiler için:

  1. Ticaret Sicil Gazetesi (ortaklık yapısının görüleceği)
  2. Oda Kayıt Belgesi (son 6 aya ait)
  3. İş telefon faturası (Son 3 aya ait, şirket/ortak adına kayıtlı)

Önemli Not:

Kredi onayına istinaden, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkındaki Kanun ve Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik gereği beyan edilen adresin doğruluğu; tüketici adına son 3 aydan birine ait telefon, elektrik, doğalgaz gibi bir abonelik faturası, ikametgah belgesi veya herhangi bir kamu kurumu tarafından verilen belgelerle (vergi makbuzu vs.) teyit edilir.

Kredi Koşulları

  1. Seçilen araç maksimum 5 yaşında olmalıdır.
  2. 36 ay vadeye ve kasko bedelinin % 70’ine kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  3. Değerlendirme sonucundaki kredi skoruna göre değişen faiz oranı ve vade teklifimizle size en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz.


Ödeme Planı Seçenekleri

Koçfinans’ın sunduğu, bütçenize uygun ödeme planlarından birini seçebilirsiniz.

Eşit Ödemeli

Vade boyunca aylık taksitleri eşit olan ödeme tipidir.

Ödemesiz Süreli

Taksit ödemelerinin belirli bir süre ertelendiği ödeme tipidir.

Ara Ödemeli

Vade boyunca belirlenen dönemlerde kredi tutarının belirli bir oranında ara ödeme yapıldığı, diğer taksit tutarlarının düşürülebildiği ödeme tipidir.

Artan Ödemeli

Aylık ödemelerin, belirlenen periyodlarda, belirli oranda arttırılabildiği ödeme tipidir.